Úvod | Mapa stránek | Kontakt CZ | EN | DE

Vítáme vás na stránkách
společnosti Hronovský s.r.o.

Společnost Hronovský s.r.o. je předním dodavatelem kabelových svazků a součástek pro automobilový průmysl, kontaktních systémů a dílců vyrobených CNC obráběním.

Našim cílem je vysoká kvalita, spolehlivost a dlouhodobá spokojenost našich zákazníků.

NOVINKY


Proč vystavovat na mezinárodním veletrhu ?13. prosince 2018

Nezařazené
V roce 2018 jsme se rozhodli prezentovat firmu a její výrobky na veletrhu Global Automotive Components and Supliers Expo 2018. Pochopitelně jsme chtěli v prvé řadě navázat nové obchodní vztahy, ale sekundárním cílem bylo také otestovat konkurenceschopnost firmy.

Mezinárodní veletrh ve Stuttgartu láká svou lukrativností. Není otevřen široké veřejnosti a potkávají se tu výhradně dodavatelé s výrobci. Je to tedy skvělá příležitost k navazování kontaktů a domlouvání případné spolupráce. Navíc má veletrh globální přesah. Mezi vystavujícími jsou firmy z Číny, Thajska, USA nebo z Indie.

 

Jediná show v Evropě zaměřená na prezentaci  automobilových komponentů z celého světa.

 

Jak se připravit na veletrh

 

První otázka, kterou si před samotným startem realizace musíme položit, zní: proč investovat do exhibice na veletrhu? Chceme dobře odprezentovat své produkty, obhlédnout si konkurenci a navázat nové kontakty. To vše zní přímo úžasně, ale máme na to dostatečné finanční prostředky a tým, který se o celou realizaci postará? To byly první otázky, jež nás napadaly, když jsme začali uvažovat o exhibici na veletrhu.

 

Klíčová přitom zůstává samotná volba veletrhu. Můžete jezdit na menší akce po celém světě, nebo věnovat čas precizní přípravě na jeden velký veletrh.

 

Jasným benefitem veletrhu Global Automotive pro nás byl fakt, že máme možnost potkat 11 000 automobilových inženýrů a nákupních šéfů z více než 50 zemí a až 800 vedoucích dodavatelů.

 

Zdravá konkurence nikdy neškodí. Na její analýzu není při běžném provozu firmy dostatek času. Veletrh dává možnost si konkurenci přímo obhlédnout. Díky takovému shledání  lze následně vyhodnotit, čím se může firma více vymezit a kam dál se posunout.

 

Marketingová podpora

 

Správná organizace je základ úspěchu. Nestačí pouze na veletrh přijet a čekat zázraky. Nepodcenit přípravu je nesmírně důležité.

V první řadě tedy vyberte vhodný veletrh a následně zvažte reálné možnosti - a to zejména finanční a personální. Také nezapomeňte dobře promyslet, zda je váš produkt pro daný veletrh vůbec vhodný.

 

Připravte se na meeting s týmem, který bude veletrh řešit. Stanovte si pravidelné schůzky a přidělte role.

 

Jak na to?

 

My jsme uvažovali klasicky projektově: co, proč, jak. Nejprve jsme si stanovili cíle a následně vytvořili harmonogram. Každý dostal své úkoly i jejich deadline.

 

Úkol číslo jedna: vymyslet, jaká prezentace nejlépe vystihne náš obchodní záměr. Úkol číslo jedna na druhou: zařadit veletrh do běžných firemních nákladů.

A pak už se roztáčí kolotoč příprav až po samotnou realizaci.

 

Benefity prezentace na veletrhu

 

 • ihned získáte zpětnou vazbu od dodavatelů i výrobců

 • máte šanci perfektně představit novinky

 • ihned motivujete klienta i prodávajícího

 • prověříční schopnosti týmu

 • získáte přehled o konkurenci

 • navážete novkontakty

   

   

  Veletrh vám nastaví zrcadlo. Ukáže vám, v čem jste slabí, nebo v čem naopak vynikáte. Jedná se o jedinečný marketingový nástroj, který má ovšem daleko větší přesah. Kde jinde najdete vše na jednom místě?Jak zvyšujeme produktivitu výroby? Měříme, vyhodnocujeme, zlepšujeme!04. prosince 2018

Nezařazené
Jedině efektivní nástroje pro moderní rozvoj společnosti umožňují její rychlý růst. Pro nás je takovým nástrojem systém Plantyst, který monitoruje průběh výroby. Získáváme přesná data, snižujeme výrobní náklady a detailně sledujeme celý proces výroby.

Plantyst umožňuje přímé zapojení mistra i zaměstnanců do každodenních monitoringů pracovních výsledků. V rámci denních meetingů plánujeme priority výroby na základě aktuálního stavu. Stav výroby sledujeme odkudkoli, protože aplikace je jedna ruka s mobilními telefony i s tablety. Ve výrobních prostorách jsou umístěny boxy na strojích a zaznamenávají jejich procesy. Tyto informace následně vyhodnocujeme a ihned víme, jak výroba probíhá.

Nástroj pro vedení zaměstnanců

 

Výhodou tohoto nástroje je tedy především rychlost a přesnost. Mistr má zároveň velice zdařilý systém, který mu napomáhá komunikovat se zaměstnanci. Vizualizace jsou přehledné a snadno pochopitelné. Plantyst umožňuje tisk grafů s aktuálním stavem práce všech strojů. A přesně takto tvoříme výrobní plán – se zaměstnanci, s naprosto aktuálními informacemi a s nástrojem, který reálně měří stav výroby. Jedná se v podstatě o systém, který pomáhá lidem ve výrobě i manažerům.

 

 

Získáváme přesná data z výroby díky Plantyst

 

V dnešní době je nesmírně důležitá naprostá technologická kontrola. Pokud chceme růst a zvyšovat efektivitu výroby, potřebujeme využívat moderní technologické nástroje. Plantyst nám pomáhá čelit konkurenčnímu tlaku a neustále zvyšovat produktivitu.

 

Měříme výrobu a rychle se zlepšujeme

 

Jak Plantyst vlastně funguje? Jedná se o velice komfortní nástroj, který nepotřebuje žádné složité instalace, ani složité procesy. Systém není závislý na jiných nastavených procesech. Je rychlý, přesný a jednoduchý. Detailní přehled o výrobě s online přístupem řadíme mezi hlavní benefity. Výrazně nám usnadňuje plánování výroby s tím, že ihned můžeme měnit její proces. Pokud tedy výroba není produktivní, máme nástroj okamžité reflexe.

 

Závěrem vyzdvihněme usnadnění komunikace během předávání informací mezi mistrem a zaměstnanci. Také oceňujeme možnost sledovat výsledky v reálném čase a odhalit případné odchylky. Plantyst je možné bez rizika vyzkoušet, což rozhodně doporučujeme.Možnost brigády při vánočních inventurách26. listopadu 2018

Nezařazené
Hledáme posilu na vánoční inventury ve skladu. Čeká Vás počítání, vážení a kontrola materiálu, skenování čárových kódů, tisk štítků a souvisejí evidence.Nutná znalost práce na PC, zodpovědnost za odvedenou práci.Nabízíme možnost výběru směn a termínů, rychlou výplatu i potřebné zaučení.

Přidány nové pracovní inzeráty10. července 2019

Nezařazené
Více v sekci Nabídka práce

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY AUT29. října 2018

Nezařazené
Moderní doba přináší stále nová řešení. Obzvláště v automobilovém průmyslu je každý den jak stvořený pro inovace, automatizace a vylepšování stávajících systémů práce. Zásadní je přitom otázka bezpečnosti. Všechny součástky musí projít přísnou kontrolou kvality. Z hlediska zabezpečení automobilů pak přicházejí na řadu zabezpečovací systémy.- více v článku

Jak zabezpečit auto proti krádeži?

 

Často se diskutují účinky mechanických a elektrických systémů zabezpečení. I z řad odborníků přicházejí rozdílné názory. Uživatelé se zajímají o nejlepší možné řešení a chtějí se vyhnout zbytečným pokusům.

 

Každá snaha ochránit vozidlo má svůj důvod. Páku na volant mnozí považují za nepotřebný prvek zabezpečení, ale svůj význam má hned dvojí. Minimálně zdrží zloděje při práci, anebo ho dokonce předem odradí. Jestli uvidí na parkovišti dva totožné vozy, přičemž jeden nebude mít páku na volantu, pravděpodobně se rozhodne jít rychlejší cestou a zvolí druhý automobil.

 

Jako další způsoby mechanického zabezpečení vozidla lze využít také zámek na pedál a zámek řídící páky.

 

Elektrické systémy zabezpečení vozidel

 

Výše jsme uvedli, že mechanické zabezpečení zloděje může odradit nebo alespoň zdržet. Jaké jsou elektrické systémy ochrany vozidel?

 

Dnes už jsou téměř samozřejmostí alarmy, pagery s určením polohy GPS nebo tajné vypínače. Zloději jsou na moderní zařízení stále lépe vybavení. Používají diagnostické přístroje, díky nimž snadno otevřou i nastartují vůz.

 

I naše firma je dodavatelem komponentů pro zabezpečovací systémy automobilů.

 

Díky našim výrobkům, které podléhají standardům té nejvyšší kvality, mohou vznikat špičkové zabezpečovací a zamykací systémy. Komponenty vyrobené firmou Hronovský s. r. o. vynikají svými technickými parametry. Neustále se věnujeme intenzivnímu vývoji a zdokonalování jednotlivých procesů výroby. I nadále budeme pokračovat ve výrobě vysoce kvalitních produktů a hledat způsoby, jak zlodějům zabránit v jejich neblahé činnosti.

 

Zabezpečení kódováním autoskel

 

Jako velice účinné vidíme propojení všech zabezpečovacích prvků. Doporučujeme také kódování (pískování)  autoskel VIN kódem. Jedná se o neodstranitelné označení, které by mělo být stejné na všech sklech. Skleněná výplň je opatřená řadou bezpečnostních kódů nebo VIN číslem karoserie. Tento způsob ochrany vozu je aktuálně považován za velice efektivní.Více v Archívu novinek