Úvod | Mapa stránek | Kontakt CZ | EN | DE

DETAIL NOVINKY


PRACUJTE VE FIRMĚ, KTERÁ MÁ BUDOUCNOST18. září 2018

Nezařazené
Studenti technických oborů najdou práci ještě dříve, než dokončí studia. Nabídka pracovních míst v technických oborech stále roste, ale zaměstnavatelé marně hledají nové mladé talenty. Přitom firmy nabízejí zajímavé platové ohodnocení a často také atraktivní benefity. -více v článku

PRACUJTE VE FIRMĚ, KTERÁ MÁ BUDOUCNOST

 

 

Studenti technických oborů najdou práci ještě dříve, než dokončí studia. Nabídka pracovních míst v technických oborech stále roste, ale zaměstnavatelé marně hledají nové mladé talenty. Přitom firmy nabízejí zajímavé platové ohodnocení a často také atraktivní benefity.

 

Studenti technických oborů mají dobré pracovní vyhlídky

 

V současné době praskají fakulty zaměřené na management, ekonomii nebo na humanitární studia doslova ve švech. Někteří studenti si nejsou jistí, na jaký obor nastoupit a mnohdy volí „neutrální“ cestu pro svůj budoucí život. A řemeslo pláče, protože chybí volné ruce. Navíc je situace špatná již na středních školách.

 

Učiliště nemají takové množství studentů, aby mohla uspokojit poptávku všech firem. Ty jsou často nuceny najímat pracovní síly ze zahraničí.

 

Jaké jsou benefity práce v technicky zaměřených oborech?

 

Finanční ohodnocení je v kontextu dnešních platů uspokojivé a přináší zaměstnancům dlouhodobou jistotu příjmu.

 

Zaměstnanci také mají možnost podílet se na vývoji produktů daného závodu určených často pro mezinárodní trh. Běžnou součástí je absolvování různých školení a kurzů. Proto je i velkým benefitem rozvoj znalostí a pracovních zkušeností.

 

Práce bývá na určitých pozicích variabilní a přináší neustále nové poznatky.

 

Hledáme nové pracovní síly

 

Ve firmě Hronovský s. r. o. stále čelíme nedostatku zájemců o práci, přitom jsme schopní nabízet kromě stabilní a dlouhodobé práce i značné benefity.

 

Naše společnost usiluje o vytvoření kvalitního zázemí, kde naleznou zaměstnanci moderní vybavení pro svou práci. Neustále také vytváříme nové benefity v podobě volnočasových aktivit či specifických akcí spojených s tematikou daného ročního období.

 

Aktuální přehled volných pracovních míst naleznete na našich webových stránkách:

 

www.hronovsky.czZpět na archív novinek