Úvod | Mapa stránek | Kontakt CZ | EN | DE

DETAIL NOVINKY


ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY AUT29. října 2018

Nezařazené
Moderní doba přináší stále nová řešení. Obzvláště v automobilovém průmyslu je každý den jak stvořený pro inovace, automatizace a vylepšování stávajících systémů práce. Zásadní je přitom otázka bezpečnosti. Všechny součástky musí projít přísnou kontrolou kvality. Z hlediska zabezpečení automobilů pak přicházejí na řadu zabezpečovací systémy.- více v článku

Jak zabezpečit auto proti krádeži?

 

Často se diskutují účinky mechanických a elektrických systémů zabezpečení. I z řad odborníků přicházejí rozdílné názory. Uživatelé se zajímají o nejlepší možné řešení a chtějí se vyhnout zbytečným pokusům.

 

Každá snaha ochránit vozidlo má svůj důvod. Páku na volant mnozí považují za nepotřebný prvek zabezpečení, ale svůj význam má hned dvojí. Minimálně zdrží zloděje při práci, anebo ho dokonce předem odradí. Jestli uvidí na parkovišti dva totožné vozy, přičemž jeden nebude mít páku na volantu, pravděpodobně se rozhodne jít rychlejší cestou a zvolí druhý automobil.

 

Jako další způsoby mechanického zabezpečení vozidla lze využít také zámek na pedál a zámek řídící páky.

 

Elektrické systémy zabezpečení vozidel

 

Výše jsme uvedli, že mechanické zabezpečení zloděje může odradit nebo alespoň zdržet. Jaké jsou elektrické systémy ochrany vozidel?

 

Dnes už jsou téměř samozřejmostí alarmy, pagery s určením polohy GPS nebo tajné vypínače. Zloději jsou na moderní zařízení stále lépe vybavení. Používají diagnostické přístroje, díky nimž snadno otevřou i nastartují vůz.

 

I naše firma je dodavatelem komponentů pro zabezpečovací systémy automobilů.

 

Díky našim výrobkům, které podléhají standardům té nejvyšší kvality, mohou vznikat špičkové zabezpečovací a zamykací systémy. Komponenty vyrobené firmou Hronovský s. r. o. vynikají svými technickými parametry. Neustále se věnujeme intenzivnímu vývoji a zdokonalování jednotlivých procesů výroby. I nadále budeme pokračovat ve výrobě vysoce kvalitních produktů a hledat způsoby, jak zlodějům zabránit v jejich neblahé činnosti.

 

Zabezpečení kódováním autoskel

 

Jako velice účinné vidíme propojení všech zabezpečovacích prvků. Doporučujeme také kódování (pískování)  autoskel VIN kódem. Jedná se o neodstranitelné označení, které by mělo být stejné na všech sklech. Skleněná výplň je opatřená řadou bezpečnostních kódů nebo VIN číslem karoserie. Tento způsob ochrany vozu je aktuálně považován za velice efektivní.Zpět na archív novinek