Úvod | Mapa stránek | Kontakt CZ | EN | DE

DETAIL NOVINKY


Jak zvyšujeme produktivitu výroby? Měříme, vyhodnocujeme, zlepšujeme!04. prosince 2018

Nezařazené
Jedině efektivní nástroje pro moderní rozvoj společnosti umožňují její rychlý růst. Pro nás je takovým nástrojem systém Plantyst, který monitoruje průběh výroby. Získáváme přesná data, snižujeme výrobní náklady a detailně sledujeme celý proces výroby.

Plantyst umožňuje přímé zapojení mistra i zaměstnanců do každodenních monitoringů pracovních výsledků. V rámci denních meetingů plánujeme priority výroby na základě aktuálního stavu. Stav výroby sledujeme odkudkoli, protože aplikace je jedna ruka s mobilními telefony i s tablety. Ve výrobních prostorách jsou umístěny boxy na strojích a zaznamenávají jejich procesy. Tyto informace následně vyhodnocujeme a ihned víme, jak výroba probíhá.

Nástroj pro vedení zaměstnanců

 

Výhodou tohoto nástroje je tedy především rychlost a přesnost. Mistr má zároveň velice zdařilý systém, který mu napomáhá komunikovat se zaměstnanci. Vizualizace jsou přehledné a snadno pochopitelné. Plantyst umožňuje tisk grafů s aktuálním stavem práce všech strojů. A přesně takto tvoříme výrobní plán – se zaměstnanci, s naprosto aktuálními informacemi a s nástrojem, který reálně měří stav výroby. Jedná se v podstatě o systém, který pomáhá lidem ve výrobě i manažerům.

 

 

Získáváme přesná data z výroby díky Plantyst

 

V dnešní době je nesmírně důležitá naprostá technologická kontrola. Pokud chceme růst a zvyšovat efektivitu výroby, potřebujeme využívat moderní technologické nástroje. Plantyst nám pomáhá čelit konkurenčnímu tlaku a neustále zvyšovat produktivitu.

 

Měříme výrobu a rychle se zlepšujeme

 

Jak Plantyst vlastně funguje? Jedná se o velice komfortní nástroj, který nepotřebuje žádné složité instalace, ani složité procesy. Systém není závislý na jiných nastavených procesech. Je rychlý, přesný a jednoduchý. Detailní přehled o výrobě s online přístupem řadíme mezi hlavní benefity. Výrazně nám usnadňuje plánování výroby s tím, že ihned můžeme měnit její proces. Pokud tedy výroba není produktivní, máme nástroj okamžité reflexe.

 

Závěrem vyzdvihněme usnadnění komunikace během předávání informací mezi mistrem a zaměstnanci. Také oceňujeme možnost sledovat výsledky v reálném čase a odhalit případné odchylky. Plantyst je možné bez rizika vyzkoušet, což rozhodně doporučujeme.Zpět na archív novinek