O společnosti

Tradice a kvalita. Bez kompromisů.

Jako přední dodavatel evropského automobilového průmyslu působí naše společnost již přes 30 let. Výroba kabelových svazků, obrábění na CNC strojích, lisování plastových a kovových součástek i kompletace mechatronických komponentů – to vše patří do portfolia našich činností, při nichž dbáme zejména na vysokou kvalitu práce a maximální spokojenost našich zákazníků. Certifikace ISO a IATF jsou pro nás proto samozřejmostí.

Kromě toho nabízíme služby také na chráněném trhu práce. Provozujeme vlastní chráněnou dílnu, v níž jsme díky úzké spolupráci s naší dceřinou společností HRO Technology a.s. schopni poskytovat precizní služby v oblasti výroby forem, automatických linek, údržby a dalšího servisu. Dokážeme vám zkrátka být nejen komplexním dodavatelem, ale také tím správným obchodním partnerem.

Mapa
výrobních
závodů

Působíme ve čtyřech závodech v Česku a ve dvou v Bulharsku, a i když to nebyla vždy jednoduchá cesta, výsledky, kterých jsme za více než 30 let na trhu dosáhli, potvrzují, že byla úspěšná.

Najdete nás v těchto lokalitách:

  • Nové Město nad Metují (30 zaměstnanců) – CNC obrábění
  • Náchod (350 zaměstnanců + 15 zaměstnanců ch. d.) – sériová výroba, montáže podvolantových systémů, výroba kabelů, chráněná dílna
  • Zdice (400 zaměstnanců) – lisovna plastů a kovů, obstřik kovu plastem, 2K díly, montáže, nástrojárna
  • Čenkov (30 zaměstnanců + 30 zaměstnanců ch. d.) – výroba náhradních dílů, chráněná dílna

Náš příběh

Rodinná společnost Hronovský s.r.o. začínala v Bohuslavicích ve východních Čechách už v roce 1990 a to jako malá dílna na soustružené rotační díly, ve které vyráběl zakladatel společnosti Josef Hronovský.

Už během prvních deseti let naší existence jsme se začali postupně soustředit zejména na práce spojené s jednoduchou montáží podskupin konektorů a kabelových svazků. Od ledna 2004 jsme pak zavedli výrobu kabelových svazků pro náhradní díly a také koncové spínače a konektory.

A nezastavujeme ani po třiceti letech na trhu. Nepřestáváme inovovat, sledujeme nejnovější trendy v oboru a v neposlední řadě se věnujeme také vývoji vlastních produktů, čímž diverzifikujeme naše výrobní portfolio.

Zajímá Vás více? Kontaktujte nás!