Kontakty

Sídlo společnosti

Hronovský s.r.o.
Osma 481
Nové Město nad Metují
549 01

IČ: 26000458
DIČ: CZ26000458

Sídlo vedení společnosti - Náchod

Plhovská 1099
547 01 Náchod


Čenkov

Areál Čenkovských strojíren 8
262 31 Čenkov


Zdice

Černín 89
267 51 Zdice


Smoljan

Trakiya 1
4700 Smoljan, Bulharsko


Pazardžik

Meselinpere 4,Mokriste
4415 Zvanichevo, Pazardzik


HRO-TECHNOLOGY a.s.

Černín 89
267 51 Zdice

IČ: 64789233
DIČ: CZ64789233

Vedení firmy

Josef Hronovský

Jednatel, majitel

j.hronovsky@hronovsky.cz

Marek Hronovský

Výkonný ředitel

m.hronovsky@hronovsky.cz +420 606 092 156

Luboš Roller

Ředitel závodu NÁCHOD, NOVÉ MĚSTO

l.roller@hronovsky.cz +420 602 234 253

Jiří Loněk

Ředitel závodu ZDICE, ČENKOV

j.lonek@hronovsky.cz +420 724 226 083

Bc.Zbyněk Hořínek

Finanční ředitel

z.horinek@hronovsky.cz +420 602 661 347

Bc. David Hůda

Glabal manažer kvality

d.huda@hronovsky.cz +420 602 554 792

Vojtěch Hroza

Global manažer logistiky

v.hroza@hronovsky.cz +420 777 362 908

Marek Antony

Manažer strategického nákupu

m.antony@hronovsky.cz +420 724 262 251

Zdeněk Fejfar

Vedoucí projektového od.

z.fejfar@hronovsky.cz +420 725 571 705

Karel Procházka

Business development - interim

k.prochazka@hronovsky.cz +420 734 152 963
  • Finance a H&R
  • Výroba
  • Kvalita
  • Logistika
  • Strategický nákup
  • Projekty
  • IT
  • Smoljan (BG)
  • HRO TECHNOLOGY
.
Bc. Zbyněk Hořínek
Finanční ředitel
z.horinek@hronovsky.cz
.
+420 602 661 347
.
Eva Beranová
Účetní
e.beranova@hronovsky.cz
.
+420 491 445 124
.
Šárka Světlíková
Účetní
s.svetlikova@hronovsky.cz
.
+420 491 445 120
.
Petr Jirouschek
Controlling
p.jirouschek@hronovsky.cz
.
+420 775 870 617
.
Miroslav Menc
Controlling
m.menc@hronovsky.cz
.
+420 773 754 710
.
Veronika Řezáčová, Dis.
SAP konzultant
v.rezacova@hronovsky.cz
.
+420 775 617 149
.
Markéta Hlaváčková
Pověřená mzdová účetní
m.hlavackova@hronovsky.cz
.
+420 491 445 113
.
Ing. Pavlína Novotná
Vedoucí personálního oddělení
p.novotna@hronovsky.cz
.
+420 778 785 385
.
Bc.Tereza Rufferová
Personalistka Náchod
personal@hronovsky.cz
t.rufferova@hronovsky.cz
+420 491 445 152
+420 727 814 795
Kateřina Voborníková
Agenturní personalistka Náchod
k.vobornikova@hronovsky.cz
.
+420 775 884 659
.
Lenka Knotková
Vedoucí personalistiky Zdice, Čenkov
l.knotkova@hronovsky.cz
lenka.knotkova@hro-tech.cz
+420 603 175 564
.
Ing. Radka Petříčková
Personalistka Zdice, Čenkov
r.petrickova@hronovsky.cz
.
+420 720 067 334
.
Marcela Jelínková
Personalistka Zdice, Čenkov
m.jelinkova@hronovsky.cz
.
+420 720 068 522
.
.
Luboš Roller
Ředitel závodu Náchod, Nové Město
l.roller@hronovsky.cz
.
+420 491 445 121
+420 602 234 253
Martin Skalický
Vedoucí provozu Náchod
m.skalicky@hronovsky.cz
.
+420 491 445 138
+420 774 406 670
Marek Borovka
Vedoucí provozu Nové Město
m.borovka@hronovsky.cz
.
+420 702 067 951
.
Jiří Loněk
Ředitel závodu Zdice, Čenkov
j.lonek@hronovsky.cz
.
+420 724 226 083
.
Roman Hrabík
Vedoucí provozu Zdice
r.hrabik@hronovsky.cz
.
+420 318 401 419
+420 727 834 781
Jiří Svoboda
Vedoucí provozu Čenkov
Jiri.svoboda@hronovsky.cz
.
+420 725 986 858
.
Jiří Prokeš
Vedoucí technologie
j.prokes@hronovsky.cz
.
+420 724 335 064
.
Pavel Semerák
Vedoucí obalového oddělení
p.semerak@hronovsky.cz
.
+420 605 061 810
.
.
Bc. David Hůda
Global manažer kvality
d.huda@hronovsky.cz
.
+420 602 554 792
.
Miroslav Král
Vedoucí dodavatelské kvality Zdice, Čenkov
m.kral@hronovsky.cz
.
+420 720 934 212
.
Petr Nový
Vedoucí zákaznické a procesní (montáže) kvality - Zdice, Čenkov
p.novy@hronovsky.cz
.
+420 776 000 773
.
Libor Štochl
Vedoucí procesní kvality (lisovna) Zdice, Čenkov
l.stochl@hronovsky.cz
.
+420 724 033 004
.
Ondřej Štěpánek
Vedoucí od. kvality Náchod, Nové Město
o.stepanek@hronovsky.cz
.
+420 734 878 768
.
.
Vojtěch Hroza
Global manažer logistiky
v.hroza@hronovsky.cz
.
+420 777 362 908
.
Zuzana Joščáková
Vedoucí logistiky Náchod
z.joscakova@hronovsky.cz
.
+420 727 956 410
.
Mgr. Milan Mach
Vedoucí logistiky Zdice, Čenkov
matyas.mach@hronovsky.cz
.
+420 775 877 610
.
Pavlína Malíková
Dispečer
dispecer@hronovsky.cz
p.malikova@hronovsky.cz
+420 491 445 119
+420 722 989 503
.
Marek Antony
Manažer strategického nákupu
m.antony@hronovsky.cz
.
+420 724 262 251
.
Ondřej Sokol
Strategický nákup
o.sokol@hronovsky.cz
.
+420 774 406 618
.
Monika Veselá
Strategický nákup
m.vesela@hronovsky.cz
.
+420 491 445 140
+420 774 406 669
Petr Hadinec
Strategický nákup
p.hadinec@hronovsky.cz
.
+420 775 872 544
.
.
Ing. Zdeněk Fejfar
Vedoucí projektového oddělení
z.fejfar@hronovsky.cz
.
+420 725 571 705
.
Bc. Martina Švorcová
Asistentka projektového oddělení
m.svorcova@hronovsky.cz
.
+420 777 467 437
.
Jiří Matouš
Specialista výroby Náchod
j.matous@hronovsky.cz
.
+420 775 872 540
.
Erik Zeman
Projektový technolog Náchod
e.zeman@hronovsky.cz
.
+420 770 156 605
.
Vladimír Cmur
Projektový technolog Náchod
v.cmur@hronovsky.cz
.
+420 724 255 404
.
Jiří Brůček
Projektový technolog Zdice
j.brucek@hronovsky.cz
.
+420 720 052 778
.
.
Ing. Libor Marván
Vedoucí IT oddělení
l.marvan@hronovsky.cz
.
+420 491 445 117
+420 775 859 910
Radek Makovíny
IT Zdice
r.makoviny@hronovsky.cz
.
+420 311 613 410
.
.
Kostadin Hristov
Vedoucí provozu
k.hristov@hronovsky.cz
.
+359 87 7187878
.
Svetlana Bashova
Vedoucí finančního oddělení
s.bashova@hronovsky.cz
.
.
.
Stefka Malkocheva
H&R manažer
s.malkocheva@hronovsky.cz
.
+359 87 9414266
.
Rosana Rabusheva
Strategický nákup
r.rabusheva@hronovsky.cz
.
.
.
Petya Moralieva
Manažer logistiky
p.moralieva@hronovsky.cz
.
+359 08 79414227
.
Stefan Turiyski
Vedoucí logistiky
s.turiyski@hronovsky.cz
.
.
.
.
Jan Lugar
Ředitel HRO TECHNOLOGY a.s.
jan.lugar@hro-tech.cz
.
+420 602 128 582
.
Ing. Michal Vrňata
Vedoucí provozu Zdice
michal.vrnata@hro-tech.cz
.
+420 326 902 733
.
Adam Bláha
Obchodní oddělení
adam.blaha@hro-tech.cz
.
+420 720 051 967
.
Lenka Knotková
Vedoucí personalistiky
lenka.knotkova@hro-tech.cz
.
+420 603 175 564
.
Ing. Bára Machová
Ekonom
bara.machova@hro-tech.cz
.
+420 724 870 570
.
Ing. Jana Beranová
Ekonom
jana.beranova@hro-tech.cz
.
+420 777 670 510
.

Máte otázku?

Kontaktujte nás

Působíme v Evropě

Vyrábíme ve čtyřech závodech v Česku a Bulharsku

Pracovní příležitosti

Věříme ve váš talent. Přidejte se k firmě Hronovský!

Zobrazit nabídku práce

Tradice a budoucnost

Jsme tradiční výrobce již od roku 1990

O společnosti