Kontakty

Sídlo společnosti

Hronovský s.r.o.
Osma 481
Nové Město nad Metují
549 01

IČ: 26000458
DIČ: CZ26000458

Sídlo vedení společnosti - Náchod

Plhovská 1099
547 01 Náchod


Čenkov

Areál Čenkovských strojíren 8
262 31 Čenkov


Zdice

Černín 89
267 51 Zdice


Smoljan

Trakiya 1
4700 Smoljan, Bulharsko


Pazardžik

Meselinpere 4,Mokriste
4415 Zvanichevo, Pazardzik


NAF, a.s.

Bucharova 194
543 02 Vrchlabí

IČ: 64789233
DIČ: CZ64789233

Vedení firmy

Josef Hronovský

Jednatel, majitel

j.hronovsky@hronovsky.cz +420491445111

Marek Hronovský

Výkonný ředitel

m.hronovsky@hronovsky.cz +420491445111

Luboš Roller

Ředitel závodu NÁCHOD, NOVÉ MĚSTO

l.roller@hronovsky.cz +420491445121

Jiří Loněk

Ředitel závodu ZDICE, ČENKOV

j.lonek@hronovsky.cz +420491445111

Bc.Zbyněk Hořínek

Finanční ředitel

z.horinek@hronovsky.cz +420491445111

Bc. David Hůda

Glabal manager kvality

d.huda@hronovsky.cz

Vojtěch Hroza

Global manager logistiky

v.hroza@hronovsky.cz +420491445111

Marek Antony

Manažer strategického nákupu

m.antony@hronovsky.cz +420 724 262 251

Zdeněk Fejfar

Vedoucí od. projektů a vývoje

z.fejfar@hronovsky.cz +420 725 571 705
  • Náchod
  • Nové Město nad Metují
  • Čenkov/Zdice
  • Smoljan
  • NAF, a.s.
Finanční oddělení, H&R
Ing. Pavlína Novotná
Vedoucí personálního oddělení
p.novotna@hronovsky.cz
+420778785385
Markéta Hlaváčková
Mzdová účetní
m.hlavackova@hronovsky.cz
+420491445113
Bc.Tereza Rufferová
Personalista
personal@hronovsky.cz
+420491445152
+420727814795
Kateřina Voborníková
Agenturní personalistika
k.vobornikova@hronovsky.cz
+420775884659
Eva Beranová
Účetní
e.beranova@hronovsky.cz
+420491445124
Šárka Světlíková
Účetní
s.svetlikova@hronovsky.cz
+420491445120
Lucie Krásná
Účetní
l.krasna@hronovsky.cz
+420491445154
Miroslav Menc
Controlling
m.menc@hronovsky.cz
+420773754710
Ing. Lucie Matušková
Controlling
l.matuskova@hronovsky.cz
+420491445123
Veronika Řezáčová, Dis.
SAP konzultantka
v.rezacova@hronovsky.cz

IT
Ing. Libor Marván
Vedoucí IT oddělení
l.marvan@hronovsky.cz
+420491445117
+420775859910
Radek Makovíny
IT
r.makoviny@hronovsky.cz
+420311613410
Oddělení nákupu a logistiky
Mgr. Milan Mach ml.
Vedoucí logistiky Zdice, Čenkov
matyas.mach@hronovsky.cz
+420491445129
+420775877610
Bc. Tereza Žáková
Vedoucí logistiky Náchod
t.zakova@hronovsky.cz

+420774946308
Roman Markov
Vedoucí skladu a expedice
r.markov@hronovsky.cz
+420491445147
+420775872544
Pavlína Malíková
Dispečer dopravy
dispecer@hronovsky.cz
p.malikova@hronovsky.cz
+420491445119
+420 722 989 503
Marek Antony
Manažer strategického nákupu
m.antony@hronovsky.cz
+420 724 262 251
Olga Francová, MBA
Strategický nákup
o.francova@hronovsky.cz
+420 722 971 880
Ondřej Sokol
Strategický nákup
o.sokol@hronovsky.cz
translated
+420774406618
translated
Výroba
Luboš Roller
Ředitel závodu Náchod, Nové Město
l.roller@hronovsky.cz
+420491445121
+420602234253
Martin Skalický
Vedoucí provozů Náchod
m.skalicky@hronovsky.cz
+420491445138
+420774406670
Technologie Náchod
technologie.na@hronovsky.cz
+420491445111
Projektové oddělení a vývoj
Ing. Zdeněk Fejfar
Vedoucí projektového oddělení a vývoje
z.fejfar@hronovsky.cz
+420 491 445 111
+420 725 571 705
Oleg Franc
Projektový technolog
o.franc@hronovsky.cz
+420724255404
Jiří Matouš
Specialista výroby
j.matous@hronovsky.cz
+420491445111
+420775872540
Jaroslav Prouza
Projektový technolog
j.prouza@hronovsky.cz
+420 491 445 127
+420 601 082 564
Bc. Martina Švorcová
Asistentka projektového oddělení
m.svorcova@hronovsky.cz
translated
+420 777 467 437
translated
Oddělení kvality
Ondřej Štěpánek
Vedoucí kvality - Náchod, Nové Město
o.stepanek@hronovsky.cz
+420491445111
Dagmar Nývltová
Dodavatelská kvalita
d.nyvltova@hronovsky.cz
+420491445143
+420775879476
Jakub Svoboda
Technik kvality
j.svoboda@hronovsky.cz
+420491445153
+420725562020
Mgr. Lucie Lomská
QMS, EMS
l.lomska@hronovsky.cz
+420775872541
Marek Borovka
Vedoucí provozu Nové Město nad Metují
m.borovka@hronovsky.cz
+420491445022
Jiří Loněk
Ředitel závodu Čenkov/Zdice
j.lonek@hronovsky.cz

+420 724 226 083
Roman Hrabík
Vedoucí provozu Čenkov/Zdice
r.hrabik@hronovsky.cz
+420 318 401 419
+420 727 834 781
Jiří Brůček
Projektový technolog
j.brucek@hronovsky.cz

+420 720 052 778
Bc. Marie Křížková
Personalistka
m.krizkova@hronovsky.cz

+420 601 380 201
Pavel Semerák
Vedoucí obalového hospodářství
p.semerak@hronovsky.cz
translated
translated
+420 605 061 810
Výroba
Kostadin Hristov
Vedoucí provozu
k.hristov@hronovsky.cz

Jiří Svoboda
Vedoucí výroby
jiri.svoboda@hronovsky.cz
+359 87 9414225
Logistika
Vojtěch Hroza
Global logistics manager
v.hroza@hronovsky.cz
+420777362908
Petya Moralieva
Vedoucí logistiky
p.moralieva@hronovsky.cz
+3590879414227
Finance
Bc. Zbyněk Hořínek
Finanční ředitel
z.horinek@hronovsky.cz

Karla Navrátilová
Vedoucí finančního oddělení
k.navratilova@hronovsky.cz

Kvalita
Bc. David Hůda
Global quality manager
d.huda@hronovsky.cz
+420 602 554 792
Stefan Turiyski
Vedoucí kvality
s.turiyski@hronovsky.cz

Technický vývoj
Ing. Zdeněk Fejfar
Projekty a vývoj, technologie
z.fejfar@hronovsky.cz
+420 725 571 705
Strategická nákup
Marek Antony
Manager strategického nákupu
m.antony@hronovsky.cz
+420 724 262 251
Rosana Rabusheva
Strategický nákup
r.rabusheva@hronovsky.cz

Jan Lugar
Ředitel NAF, a.s.
jan.lugar@nastrojarna-naf.cz
+420 602 128 582
Ing. Michal Vrňata
Vedoucí provozu - Zdice
michal.vrnata@nastrojarna-naf.cz
+420326902733
Ing. Jana Beranová
Ekonomika
jana.beranova@nastrojarna-naf.cz
+420777670510

Máte otázku?

Kontaktujte nás

Působíme v Evropě

Vyrábíme ve čtyřech závodech v Česku a Bulharsku

Pracovní příležitosti

Věříme ve váš talent. Přidejte se k firmě Hronovský!

Zobrazit nabídku práce

Tradice a budoucnost

Jsme tradiční výrobce již od roku 1990

O společnosti